Další weby:
Play

Americká ruleta 31.3.2019 - 06:03

Ovládání: 
Popis: 

Existuje několik typů a druhů rulety, které si můžete zahrát online. Velmi populární je například evropská ruleta a o pár kroků za ní stojí její "méně známá sestra" americká ruleta. Rozdíly mezi americkou a evropskou ruletou nejsou sice velké, ale odlišnost pocítíte zejména díky dvěma nulám, které se nacházejí v americké verzi.

Netradiční verze rulety

Jak jsme již zmínili výše, americká ruleta se pyšní dvěma nulami, tedy přesněji řečeno políčky 0 a 00. Díky tomu je návratnost částky trošku menší, nicméně i přes to se ji určitě vyplatí hrát. Je určena pro všechny hráče, kteří milují výzvy. Bohatý výběr funkcí vám umožní vsadit na číslo nebo barvu dle vašeho výběru. Pro výhru nepotřebujete žádné velké znalosti matematiky; úplně stačí, když si zopakujete pravidla a pustíte se do hry. Pokud jste fanoušek ruletových systémů, nyní je nejvyšší čas jeden z nich oprášit.

Hrajte americkou ruletu zdarma

Propracovaná grafika vás okamžitě vtáhne do hry a vy budete mít pocit, jako kdybyste byli ve skutečném kasinu. Intenzivní zážitek ze hry si můžete vychutnat z pohodlí domova a to dokonce zdarma. Díky free verzi si jednoduše vyzkoušíte, zda vám americká ruleta sedne nebo ne. Držíme palce!


18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!


Spuštěno: 3196x
Hodnocení:
0/5
errorPro vkládání komentářů musíte být přihlášen

Komentáře

error nemá žádný komentář